24 Ekim 2016 #6767497

Turkcell Emrivaki İle Fazla Ücretlendirme

Yurt dışı taahhüdüm yoktur. Sadece taahhütsüz ayda 49 TL'lık altın yaşlar paketim vardır. Yurt dışında da hiç konuşma yapmadığım halde faturama, akıllı yurt dışı adıyla ilave ücret çıkarılmaktadır. Ancak bu konuda tarafıma hiçbir bilgi verilmediği gibi onayım da alınmamıştır. Bu nedenle akıllı yurt dışı emrivakisini kabul etmiyorum. Ayrıca Garanti Bankası'ndan gelen SMS'ler için kredi kartımdan her bir miktar bankaya para ödüyorum. Ama bu SMS' ler yurt dışında gelirse bu akıllı tarife çok akıllı olduğu için hemen sanki SMS atmışım gibi 25 TL ekleme yapıyor. Turkcell'e yazmaktan bıktım. Düzeltmeler yapılmaz ise başka bir şebekeye geçeceğim.

Kerim 89 Okunma

Cevaplar

  • Kerim25 Ekim 2016

    Doğru değil, hiçbir e posta gelmedi. Buraya yazmaktan çekiniyorlar. Halk öğrenir, müşteri kaybederler!

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK 'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2016 tarihinde e-posta bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön