16 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9166641

Turkcell Eminönü Şubesi Tarafından Kandırıldım!

0530 689 4*** kontörmobil hat kullanıcısıyım. 11.08.2017 tarihinde evimde altyapı problemi yaşadığım için Eminönü Turkcell iletişim merkezine VINN 4.5G Wi-Fi kampanyasından faydalanmak için başvurdum. Oraya gittiğimde bana Wi-Fi VINN verebileceklerini ve telefon numarasına puan sorgulaması için mesaj göndereceklerini söylediler. Ben Turkcell kontörlü hattımı yanıma almadığım için mesaj gönderemediler, akabinde Turkcell müşteri hizmetlerini aradım o hat olmaz ise puan sorgulaması yapamayacaklarını ve Wi-Fi VINN'ı teslim alamayacağımı şube ve müşteri hizmetleri yetkilisi söyledi. Sonrasında bana bir hat açacaklarını ve bu hattı aldıktan sonra herhangi bir şubeden hattımı alıp gittiğimde alabileceğimi kesin gözüyle bakıp söylediler ve oradan ayrıldım. Ancak bana faturalı hat açtılar imza attırdılar. Puanım yeterli değil VINN alamıyorum. İptal edince de para isteniyor.

Can Can 609 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Can13 Eylül 2017

  Sorunumu çözmediler hat iptali gerçekleşmedi haksız yere mağdur edildim

 • Can17 Ağustos 2017

  Sorunumu çözemedikten. Sonra siz ne işe yarar ki kurumsal müşteri hizmetleriniz orayı arıyorum bize yazın deniliyor size yazıyorum verdiğiniz cevap tamamen alakasız sorunumu acil şekilde çözün lütfen aksi hale size yazdığım dilekçeyi savcılığa götürüp vereceğim

 • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Cihaz kampanyalarımıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şirket politikamız gereğince Turkcell kontratlı cihaz satışlarımız Turkcell Finansman Şirketi üzerinden kredilendirilerek yapılmaktadır. Kredi tutarınız başvuru talebinizle birlikte Turkcell Finansman Şirketi tarafından değerlendirme yapılarak belirlenmektedir. Finansal ödeme performansınız, yaptığınız ödeme miktarlarınız maksimum kredi tutarınızın belirlenmesinde etkilidir. Turkcell Finansman kredi limiti günlük sorgulamalarda farklılık gösterebilir. Konu ile ilgili detaylı bilgi için 0 850 200 05 32 numaralı Turkcell Finansman Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Turkcell Finansman Müşteri Hizmetlerimiz sabah 07.45 ile 01.45 saatleri arasında hizmet vermektedir. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği takdirde, tüm işlemlerinizi Turkcell İletişim Merkezlerinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca hat sahibi olarak en yakın Turkcell İletişim Merkezini ziyaret ederek destek alabilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları