19 Kasım 2014

Turkcell Elinde Olmayan Telefonu Satıyor!

30 Ekim tarihinde 24 ay taahhütlü almış olduğum iPhone 6 64 gb ürün 19.11.2014 itibariyle 21 gün geçmesine rağmen elime ulaşmamıştır. Defalarca Turkcell'den şikayet formu oluşturmama rağmen aranmadım. 1000 dk paketimin 500 dakikasını Turkcell ve Tele Kurye firması ile araya geçirdim. Hem maddi hem manevi külfet. Üstelik adıma kayıtlı 5 adet fatura var ve yaklaşık 400 TL ödemem var her ay bu firmaya. Böyle kurumsal firma olmaz.

Muhammed 168 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 26.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön