02 Ocak 2014

Turkcell Ekstra Ücretlendirme Yapıyor!

Kasım ayına ait faturamda internet kapasitem olmasına rağmen fatura kesim tarihinden 2 gün önce hücresel verilerimi kapatmıştım. Buna rağmen limit aşımı olarak 50 tl fazla ücret kesilmiş. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana hattıma ait 5 GB internet kullanıldığını belirtti ki hattım üzerinde yaptığım sözleşmede 2 GB paylaşımlı olarak internet kullanmaktayım. Adresime ekstrelerimi istedim 3 iş günü içinde gelir dediler tam iki hafta oldu. İnsanların neden Turkcell'den ayrıldıklarını şimdi daha iyi anlıyorum. Harcamadığım, kullanmadığım bir şeyin ücretini neden ödemek zorundayım?

Meral 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 04.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.12.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön