04 Ocak 2016
Yorum Yap
#4563906

Turkcell Ekstra Servisler!

Turkcell Kamu tarifesi kullanıyorum. Son 2 aydır hiç ilgimin olmadığı ekstra servisler telefonuma bilgim olmadan yükleniyor ve faturam şişiyor da şişiyor. Bize çağrı merkezi elemanları iptal ettirin şu numaradan diyorlar peki Turkcell nasıl oluyor da bu servisleri engelleyemiyor. çünkü kendisinden tamamen ayrı olduğunu iddia ediyor bize. Saçma sapan servislere üye olduğumuzu ileri sürerek bizden paramızı alıp üstüne bir de saygısızca iptal edin şu no'dan diyen Turkcell GSM şirketini kınıyorum. En kısa zamanda da hattımı ve telefon numaramı kapattırıp rakip GSM operatörlerinden en avantajlısına geçeceğimden yetkililerin hiç şüphesi olmasın. Paranla mağdur olmak tam anlamıyla budur.

Esma 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ocak 2016

    4563906 nolu şikayette belirtilen irtibat numarasından müşterimize ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Esma07 Ocak 2016

    Artık Vodafone müşterisiyim. Turkcell telefon numaramı tamamen kapattırdım. Müşteri hizmetlerinden arandık, şikayetlerimizi onlara da anlattık. İddia ettikleri gibi 0888 li hatların tarafımızdan aranmadığını onlara da söyledik. Hele gecenin 21:00 inde. Bize müşteri temsilcisi emeklilik v. B şeylerle ilgili bilgi alınan hatlar olduğu söyledi ki her arayan müşteri temsilcisi farklı bir şey söyledi. Bir tanesi de +18 servisler demişti (Yok artık!) . Aramadığımız numaralardan, istemediğimiz ekstra servislerden ötürü ödediğimiz ücretler için ne yapmam gerektiğini araştırıyorum şu anda nasıl geri alabilirim diye. maalesef müşterilerinizi mağdur ettiniz.

  • Turkcell Temsilcisi04 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler