25 Nisan 2013 #1762112

Turkcell Ekstra Fatura!

Aboneliğin bitmesinden yaklaşık 7 ya da 8 ay gibi süre geçmesine rağmen bana gecikme bedeli adı altında fatura gönderildi. Benim anlamadığım husus 73. 40 TL olan bu tutar neyin gecikmesi. Yani insanlara biraz makul nedenler gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Başka bir operatöre geçmenin mi gecikmesi bu? Bu faturayı kesinlikle ödemek istemiyorum. Türkiye'nin en önde gelen GSM operatörü olabilir ancak kimseden hakkı olmayan parayı alamaz. Benim en son ödediğim bedelde gecikme bedeli olarak tahsil edildi. Ancak görüyorum ki Turkcell çekim gücü ile övünürken fatura kesimi (7, 8 ay gibi) konusunda bayağı gerilerden geliyor.

Yusuf 47 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf27 Temmuz 2013

    Türkcell çözüm konusunda yardımcı olmuyor. Yalnızca parayı ödememizi istiyor. Ödemezsek ne olur? Çok basit ; hakkımızda yasal süreç başlıyor. Direk olarak yapmıyorlar e posta hesabınıza bu konu hakkında iletiler geliyor:) siz sorduğunuzda kardeşim bu para neyin nesi dendiğinde. Gecikme faizi diyorlar. Yedi ay sonra faturalandırılmış gecikme tutarı. Sizlere soruyorum bir çoğumuz ticaretin içindeyiz. Siz bir kişiye ya da kuruma mal ve hizmet sağlıyorsunuz. Ancak siz bir nedenden dolayı bir hususu atlıyorsunuz. Sonrasında çalıştığınız kişi ya da kişilere yedi ay sonrasına fatura düzenliyorsunuz. Adamlar size sormaz'mı kardeşim bu neyin nesi! Sinek küçük'tür ama mide bulandırır. Bir daha da kimse sizden alışveriş yapmaz.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön