14 Mayıs 2014 #2448839

Turkcell Eksik Kullanıma Tam Ücret Aldı!

Turkcell'de kullanmakta olduğum hattımı başka bir operatöre taşıdım, taşıma işlemi 3-4 gün sürdü ve kullanım dönemimin devrinden 1 gün sonra yapıldı (Ayın 10'u fatura başlangıç tarihi - hattın kapatılması ayın 11'i).


Turkcell 1 günlük kullanım için 1 aylık fatura gönderdi. Müşteri hizmetleri ile bütün görüşmelerimde temsilciler haklı olduğumu ancak faturayı iptal edemeyeceklerini, uygulamanın mantıksız olduğunu kabul ettiklerini ama bir şey yapamayacaklarını söyledi.

Uğur 109 Okunma

Cevaplar

  • Uğur16 Mayıs 2014

    Aradılar ve cevap verdiler, çok ilginç bir cevap, diğer operatörlerde böyle olmaadğını, numaramı taşıdığım operatörde ne kadar kullandıysam o kadar ödediğimi söyledim, bize gelmiş olsaydınız bizdede öyle demesinlermi, yani ayrıldığım için yapıyorlar.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 16.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.04.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön