26 Ekim 2015

Turkcell Eksik Hizmet

Turkcell Platinum müşterisiyim. Bu kapsamda Turkcell bazı özel ayrıcalıklar sunuyor. Özel hizmet ekibi en beğen hizmetlerden biri ve cihaz arızasında yedek cihaz temini sağladığı için ayrıca tercih etmemi sağlıyor. Ancak son yaşadığım iki cihaz arızam da aldığım hizmet tam bir hayal kırıklığı oldu. Gelen yedek cihaz arızalıydı, yani arızalı cihaz verdim ama servise gidip gelme süresinde yine arızalı bir cihaz kullandım. Bunu müşteri hizmetlerine anlatmaya çalıştığımda konuştuğum bayan bana, verdikleri hizmetin aslında sadece özel hizmet ekibi olduğunu dile getirdi. Şu anda yine cihazım arızalı ve bir ayı aşkın süredir Turkcell'in yedek cihaz temin etmesini bekliyorum.

Şenol 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2015

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.10.2015 tarihinde yazılı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön