12 Ağustos 2015

Turkcell Eksik Evrak Saçmalığı!

Böyle bir şey olamaz. Ne gördüm ne duydum. Daha kaliteli hizmet sağladığı için 2 ay önce Avea'dan Turkcell'e geçtim. İletişim merkezinden tüm evrakları doldurum teslim ettim. 3 gün önce eksik evraktan ötürü hattım aramalara kapandı. Müşteri hizmetleri beni bayiye yönlendirdi, gittim. Soyadından dolayı olabilir dediler aile cüzdanı ve kredi kartı ekstresi verdim.


2 gün geçti hala açılmadı. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Müşteri hizmetleri hiçbir işe yaramıyor beni tekrar bayiye yönlendiriyor. Ben zaten evraklarımı tamamladım ve 2 aydır kullanıyorum madem eksiklik vardı hattım neden açıldı? Bu benim sorunum değil, ben neden sürekli bayiiye yönlendiriliyorum? Hattımı hemen Açın, mağduriyeti giderin!

Özge 54 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 15.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimiz sorunun düzeldiğini iletmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön