11 Nisan 2016

Turkcell Eksik Evrak Nedenli Hat Kapatma!

Geçtiğimiz ay çalıştığım şirketten ayrıldım, ayrıldığımda şirkette kullandığım GSM numarasını da aldım. Devir ile ilgili benden evrak istediler ve evrakları şirketime gönderdim. Hat benim adıma devir oldu, ancak Turkcell tarafından yapılan kontrollerde evraklarımın eksik olduğu ve tamamlamamam durumunda 20 Nisan tarihinde hattımın kapanacağına dair bir SMS aldım. Turkcell bayisinin veya kendisinin kaybettiği evrakları benden yeniden talep ediyor ve hattımı kapatmakla tehdit ediyor. Konuyla ilgili 2 kez müşteri hizmetleriyle görüştüm, 3 kez de mail attım, ancak ilgilenen yok. Evrakları tekrar göndermeyeceğim, hattım kapanırsa da hakkımı hukuken arayacağım. Burada konu eksik evrak göndermem değil, Turkcell'in kendisinin ve bayisinin hatasını müşterisine mal etmesidir. 1993 yılından beri Turkcell müşterisiyim ve bu kadar basit bir konuda sıkıntı yaşadığımdan müthiş hayal kırıklığına uğradım.

Oğuz 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 13.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön