21 Mayıs 2014

Turkcell Eksik Evrak Nedeniyle Hattım Kapatıldı

Hattımı kapatıp Turkcell'e geçeyim dedim. TİM den gidip hattımı aldım aldıktan bir kaç gün sonra eksik evrak var diye mesaj geldi. Yanlışlık oldu sanırım diye umursamadım. Şimdi anlamadığım evrak olmadan Turkcell nasıl hat açabiliyor ya da açık tutabiliyor? İnternetten araştırma yaptığımda belli ki bu Turkcell'in alışkanlık yaptığı bir konu olmuş. Kendi eksikliklerini veya hatalarının bedelini neden ben çekiyorum?

Taner 137 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 21.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön