20 Mart 2013 #1697036

Turkcell Eksik Evrak Nedeniyle Hattım Aramalara Kapatıldı!

Aylar önce bir Turkcell bayisinden taahhütlü Vınn hattı aldım. Kimlik fotokopimi ve istenen bilgi belgeleri verdim. Hattım açıldı ve kullanmaya başladım. Faturaları düzenli ve eksiksiz ödemekteyim.


Geçen hafta abonelik bilgilerimde eksiklik olduğu bayiye gidilip tamamlanmaz ise 18 Mart'ta hattımın iptal edileceği mesajı geldi. Hattı satın aldığım İstanbul Metroport AVM'deki Prestij İletişim'e gidip kimlik fotokopimi ve bilgilerimi tekrar verdim eksiklik kalmadığını gerekli işlemi 18 Mart'tan önce yapacaklarını söylediler.


3 gündür hattım iptal. Müşteri hizmetleri bilgilerin gönderilmediğini söylüyor, bayi şikayet edin bize dönerler deyip kovmaktan beter etti.Hattımın kapanması benim suçum mu?

Adem 111 Okunma

Cevaplar

 • Adem02 Nisan 2013

  Hattım halen kapalı lütfen gereğini yapın boşuna fatura ödüyorum.

 • Adem28 Mart 2013

  Şikayet No : 1697036 ile bildirdiğim şikayete rağmen, benden kaynaklanmayan sebeplerle halen hattım kapalı, fatura ödemeye ise devam ediyorum. Lütfen gereği yapılsın.

 • Adem28 Mart 2013

  Hattım halen açılmamıştır. Telefonla bilgi vermekle sorun çözülmüyor. oşu boşuna fatura ödüyorum, hizmet alamıyorum. Hattımın halen neden açılmadığını öğrenmek istiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmet[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön