19 Şubat 2013

Turkcell Eksik Evrak Nedeniyle Hattım Aramalara Kapandı!

Yaklaşık 10 gün önce hattım eksik evrak nedeni ile kapandı 12. 02. 2013 tarihinde istanbul istiklal şubesinden yani kurumsal yerinize evraklarımı teslim ettim 5 gündür açılmasını bekliyorum ve hala müşteri hizmetlerini aradığımda hiçbir şekilde yardımcı olunmadığı gibi şubenize tekrar gidin diyip duruyorlar ve bana söylenen 12 -72 saat içerisinde kesinlikle açılır!!!


Tekrar şubeye gidiyorum yok evrağınız kargoda yok sırada böyle bir bahane olamaz ve ben kullanamadığım hattın faturasını ödemek zorunda kalıcam böyle bir ciddiyetsizlik görmedim hattımı başka numaraya geçirsem yeni hat açtırsam bundan daha yakın zamanda olurdu en kısa sürede bana dönüş yapılıp sorumun çözülmesini istiyorum.

Selma 358 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 0 532 532 0000'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön