02 Şubat 2016

Turkcell Eksik Evrak Nedeniyle Hat Kapatılması!

Yaklaşık dört ay önce A**'dan taşıdığım Turkcell hattım iki ay önce aramaya kapatıldı. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman eksik evraktan dolayı kapatıldığını söylüyorlar. Madem evrak eksik başta taşımasınlar hattı.

Beni kimsenin bu saatte mağdur etmeye hakkı yok. Şimdi gelmiş benden evrak istiyorlar. Ben hattı taşırken bana yöneltilen her türlü belgeyi imzaladım doldurdum. Daha sonra müşteri hizmetlerine evrakı yolladım yine açılmadı. Numarayı taşıyan bayinin hatasının bedelini hattımın kapatılmasıyla ben ödüyorum. Yetkililer bu durumu en kısa zamanda lütfen düzeltin bu numarayı 6 yıldır kullanıyorum.

Nevra 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimizin daha önce yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön