19 Eylül 2016

Turkcell Eksik Evrak Bilmecesi

***'dan Turkcell' e numara taşıdık, taşımaz olaydık. Turkcell' de eksik evraktan dolayı hattımız kapandı. Taşıma işlemi sırasında ve sonrasında da 3 kez evrak teslim edip 3 kez sözleşme imzalamamıza rağmen yaşadığımıza bak. Beceriksiz Turkcell bayileri iki evrakı merkeze ulaştıramadı diye ceza müşteriye kesiliyor. Muhatap yok. Müşteri hizmetleri ezber okuyor. Bayiler işin içinden sıyrılıyor. Kısacası ne muhatap var, ne hizmet.

Salim 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2016

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön