28 Ocak 2014 #2262361

Turkcell Eksik Bilgilendirme Yaptı!

Ankara Eryaman'daki Yunus Plaza içerisinde bulunan Turkcell İletişim Merkezinde GSM operatörümü değiştirmek için gittim. Tarifemi seçtim her yöne 500; 29 TL olarak belirledik ve işlemlerimiz yapıldı. Ancak bir ay sonra kota aşımı yapılmış olarak faturam tarifemden fazla geldi. Faturamla aynı iletişim merkezine gittiğimde G. Hanım adındaki personel tarifenin farklı olduğunu ondan dolayı yanlışın olduğunu söyledi. Ben de kendisine işlemi kendilerinin yaptığını söyleyince siz faturanızı bir yıllık taahhüt etmemişsiniz dedi. Kendisine paketi seçtik ve beni bilgilendirmesi gerektiğini söylediğimde bana terslenerek cevap verdi. Turkcell böyle herkese bayilik veriyorsa gerçekten çok üzüldüm.

Mustafa 383 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı01 Şubat 2014

    Yaptığım şikayet konusunda Türkcell tarafından arandım. Aramalarının beni memnun ettiğini vurgulamak isterim. Ancak kurumsal anlamda Turkcell'in bayilik verirken bunları dikkate alarak hizmet kalitesini artırmasını ümit ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön