15 Eylül 2014
Yorum Yap
#2688930

Turkcell Eksik Bilgilendiriyor, Cezasını Müşteri Çekiyor!

Hepsi 300 tarifesini kullanıyorum. Normalde 30,3 TL fatura ödüyordum. En son gelen faturamda 14 TL yüksek bir fatura ile karşılaştım. Müşteri hizmetlerine sorduğumda bir aboneliğimin olduğunu ve bunun bir yılın sonunda bittiğini söylediler. Böyle bir aboneliğim varsa bile bunun biteceğine veya bittiğine dair hiçbir şekilde bilgilendirme almadım. Müşteri temsilciniz de bunun için bilgilendirmediğinizi teyit etti.


Alakalı alakasız her şey için SMS gönderen Turkcell'in böyle hassas bir konuda bilgilendirme yapmaması çok düşündürücü. Ben sizin eksik bilgilendirmenizden dolayı 14 TL fazla ödemek istemiyorum. Olumsuz yanıt almam halinde derhal numaramı taşıyacağım. Turkcell'e hiç yakışmıyor!

Mehtap Mehtap 299 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları