10 Mayıs 2014

Turkcell Eksik Bilgilendirerek Mağdur Etti

1000 dakikalık paketimi paket aşımı yüzünden ödediğim yüksek faturalar sonucu 2000 dk yapmamı tavsiye ettiler fakat bu 2000 dakikalık paketimde internet bulunmuyormuş. Bunu bana söylemediler. Şimdi 282 lira faturadan 100 tl alıp beni yine üst pakete üye yapmaya mecbur bıraktılar. Dar gelirli bir vatandaşım böyle yüksek meblalar ödeme gücüm yok.

Ahmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 10.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön