25 Ekim 2016 #6773335

Turkcell Eksik Bilgi Verildi

Ben Turkcell faturalı hat kullanıyorum. İnternet kullanım fazla olduğundan bir üst pakete geçiş yaptım. Paket değişikliğinde kendileri için önemli olan tüm bilgiyi söylüyorlar yok taahhüdü iptal ederseniz bu kadar faturanıza eklenir. Bu kadar para ödersiniz aşım oldu mu bu kadar fark ödersiniz fakat benim ücretsiz faydalandığım kim arıyor mesajları, kalan paket sorgulama aramaları, diğer kullandığım ücretsiz olan uygulamaların kaldıracağını söylemiyorlar.


Söyleseler ben o pakete geçmem, çünkü kırsal alanlara gidiyorum. Telefonum çekmeyebiliyor. Bana ulaşamayanlara iş gereği dönmek zorundayım. Şimdi nasıl oluyorsa hatalarını kabul edip. Sadece faturanızdan bir sefer mahsus iki sefer 99 kuruş ve bir seferlik de 1.99 kuruş düşüyorlar. Bundan sonraki sürede yine o mesajları ücretli olacağını söylüyorlar. Sizce olması gereken müşteri memnuniyeti bumu?

Muhammed 215 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön