24 Haziran 2018
Yorum Yap
#10593165

Turkcell Eksik Bilgi Vererek Beni Zarar Uğrattı!

Turkcell otomatik aktive olan günlük 24 lira ile Türkiye'de ki tarifeyi yurt dışında aynen kullanılmasını sağlayan kampanya ile ilgile açıkça yalan reklam ve bilgilendirme yaprak yurt dışında 80 TL paramın 10 dakika içerisinde yok olmasına sebep oldu, 24 Haziran pazar saat 00:22 müşteri hizmetleri ile görüşmemde bayan kampanyanın sadece faturalı hatlar için geçerli olduğunu belirtti. Web sayfalarında ve yaptıkları reklamlarda bu belirtilmiyor, şikayet oluşturmasını istediğimde müşteri temsilcisi kaba bir şekilde şikayet oluşturmayacağını belirtti. Yalan yanlış eksik bilgiler ile insanları zarara uğratıp, zarar ettiriyorsunuz en kısa sürede bu operatörden kurtulacağım.

Arman Arman 233 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Haziran 2018

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.06.2018 tarihinde bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler