19 Şubat
Yorum Yap
#10148701

Turkcell Eko Paketi Her Müşteriye Çıkmıyor

Başka bir GSM firmasından Turkcell'e geçmek istedim. Turkcell'in eco 4 GB paketi uygun geldi (25 TL) fakat; Turkcell bayii'ne gittiğimde bu paketin tüm müşterilere çıkmadığı, müşteri temsilcisini aramam gerektiği söylendi. Aynı şekilde müşteri temsilcisini aradığımda bayiye gitmem gerektiği söylendi. Yani ortada birtakım kriterler var ve açıklanmıyor. Eğer Turkcell'e geçersem istediğim tarifeyi de alamıyorum. İlginç uygulama olmuş Turkcell.

Ali 238 Okunma

Cevaplar

  • Ali21 Şubat

    Merhaba. Belirtildiği gibi Turkcell beni aradı ve gayet makul bir şekilde açıklayamadıkları bazı kriterlerin olduğunu ve ben Turkcell'e geçsem bile bahsi geçen pakete geçemeyebileceğimi belirttiler. Ama eğer Turkcell'e geçersem ileri ki dönemlerde paketin çıkabileceğini de ilave ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Risk almayarak kendi GSM şirketimde devam edeceğimi de belirtmek istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat

    Müşterimiz ile 21.02.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler