04 Nisan 2016

Turkcell Ek Paket Sıkıntısı!

3 yıldır Turkcell faturalı vınn kullanıyorum, daha önce de faturalı cep kullanıyordum bu tarz sıkıntılardan dolayı cep telefonumu değiştim sadece vınn kullanıyorum ama bu Turkcell bazı sorunları yüzünden bunu da kapatmayı düşünmeye başladım. Gelelim sorunuma ben işim gereği yoğun internet kullanıyorum ve sürekli joker paket tanımlıyorum 4 ve 8 GB gibi 1 GB almıyorum hiçbir işime yaramıyor çünkü bunları kullandım ve yine bitti. Tekrar joker almak istediğimde yine ayda bir defa tanımlayamayız dediler, şu an aradım gene 10 GB 15'e çıkartalım diyorlar ama yeter artık ben sizi neden kullanmaya devam edeyim? işimi görmüyorsunuz joker ayda bir defa neden nedeni yok ücretini ödeyip alamıyorum paket. iş gezisindeyim Antalya'da ama internet için aldığım vınIm bana joker vermediği için net bulup işimi halledemiyorum yeter artık ya bir 8 GB joker daha tanımlasanız size ne zararı var saçmalık.

Ahmet 117 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2016

  Müşterimiz ile 06.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet04 Nisan 2016

  Siz dönene kadar benim iş gezim bitti dönmeyin artık istemiyorum

 • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ahmet03 Nisan 2016

  şu an sinirden kudurucam 4 defa aradım turkcelli rica ettim yalvarmadığım kaldı şuan şantiyede olduğumu çok acil internete ihtiyaç duydugumu imkanım olsa sizide zorlamam dediğim halde 1 GB hakkınız var tanımlayalım yahu istemiyorum işimi görmüyor dedikçe zorluyorlar yahu anlatamıyorum işimi görmüyor benim 8 GB ihtiyacı var çok acil diyorum yok anltamıyorum şirket kuralı ekranımda yok yahu parasını ödeyip kota alacağım ya delirttiniz adamı ya

 • Ahmet03 Nisan 2016

  Bu sıkıntılar yüzünden geçen ay 6 GB olan ana kotamı 10 cıkardım bu ay gene joker alamazsınız ana kotanızı 15 cıkartalım diyorum yanlış bu kadarı olmamalı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön