05 Eylül 2013 #1995047

Turkcell Ek Fatura Gönderdi!

Turkcell'den 164 TL ek fatura geldi. 532'li hattınızı aradım. Bana operatör telefonunuz kumanda vazifesi görüyor, siz onaylamadan böyle bir şey olamaz game bayii üyeliğini onaylamışsınız dendi. Oldu kim ve nasıl bir haktır ki benim telefonuma sadece onay tuşuna basıp yüzlerce liramı alma hakkını veriyor. Bir telefon aboneliği açarken bile bir sürü resmi yazı doldurulurken nasıl oluyor da benim hattım üzerinden bayiler için onay alınıyor ve param kesiliyor. Uzatmayayım 164 TL'mi sonuna kadar alacağım. Ben kesinlikle böyle bir şey onaylamadım asla kabul etmiyorum her türlü hakkımı arayacağım.

Hasan 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, katma değerli servis kullanımları hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hasan08 Eylül 2013

    turkcell hiçbir şekilde aramadı ve yardımcı olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön