06 Şubat 2014 #2280117

Turkcell Ek Fatura Çıkarıyor

Turkcell ile 29.00 TL ile her yöne 1000 dakika anlaşması yaparak 0534426**** no'lu hattı kendi adıma alarak eşime verdim. İki yıla yakın bu aboneliğim devam etti. Fakat faturalar kabarık gelmeye başlayınca üç ay önce Vodafone'a geçtim. Turkcell bayiine uğrayarak bütün borcumu kapattım 3 aya yakın Vodafone kullanıyorum.


Turkcell'den bir fatura geldi 40,74 TL'lik bir borç faturası geldi. Ben bu borcumu ödeyip borçsuz geçmiştim öteki aboneliğe telefon ediyorum cevap alamıyorum sadece bana değil Turkcell bütün geçen abonelere bu borcu çıkarıyor. Böyle büyük bir firmaya yakıştıramadım doğrusu. Ben borcumu ana merkezde ve bayisinde ödedim. O zaman borcun kalmadı dediler. Bu neyin parası anlamadım.

Cemil 65 Okunma

Cevaplar

 • Cemil14 Şubat 2014

  PARAYI YATIRDIM AMA ŞİRKET GÖREVLİLERİ VE ÇALIŞANLARI BİLSİNLERKİ BİLE BİLE KUL HAKKI YEDİLER BEN HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

 • Cemil11 Şubat 2014

  ben hiç memnun kalmadım Türkcel ile yıllar dır çalıştım ben ve ailem 4 hat kullanıyorum dördü de diğer hat koca bir büyük şirket bile bile bana ek fatura çıkardılar ben borcumu kapattım öyle geçtim diğer aboneye ordan da memnun kalmasam tekrar geçerdim Türkcelle ama O para yı ekstra da alıyorlar benden hakkımı helal etmiyorum

 • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizi 06.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön