10 Nisan 2015

Turkcell Ek Dakika!

İlgili numaramıza gelen ek paketiniz yoksa ise dakikalarınız bittiğinde şu tutardan ücretlendirileceksiniz mesajın ardından müşteri hizmetlerini arayıp ek paket almak istediğimizi belirttik ve ek paket alamayacağımızı söylediler.


Madem ek paket alamıyorum neden ek paketim yok ise ibaresi kullanılıyor. Bir üst pakete geçmek istediğimi belirttiğimde işleme alındığını fakat fatura kesim tarihimden itibaren geçerli olacakmış. Yani aştığım paketin dakikalarını bana ödetiyorlar bu ay ki kullanım miktarımı ödeyip üst pakete geçimim neden hemen sağlanmıyor? İstenildiğinde sözleşme yenilerken bu işlemi yapılıyor fakat normal zamanda neden yapılmıyor mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum...

Şevket 323 Okunma

Cevaplar

  • Şevket03 Haziran 2015

    Sorun çözülmedi olmadığını belirttiler görüşmeyi bitirdim.

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2015

    Müşterimizi 13.04.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön