06 Ocak 2016 #4580133

Turkcell Eğlencix ve Videofonik Adlı Sağlayıcılar!

Faturamda katma değerli servisler adı altında (Eğlencix ve Videofonik aboneliği) iki adet 14 TL ödeme kaydedilmiş tamamen bilgim ve onayım dışındadır, araştırdım müşteri temsilcisi ben de yanıltıldım, iptal onay mesajı çekin firmaları da arayın dedi. Bu nasıl bir anlayış, maden böyle bir parayı kesip adamlara ödüyorsunuz o halde müşterinin mesajla onayını isteyin.

Şikayetçiyim. İadesini istiyorum bizzat Turkcell'den onay vermediğim hiçbir aboneliği ve üyeliği kabul etmiyorum. Aksi halde başka şebekeye geçiş yapıp mahkemeye vereceğim.

Murat 91 Okunma

Cevaplar

  • Murat10 Ocak 2016

    532 den ulaştım sonuç alamadım. Benim onayım olmadan nasıl faturamı şişiriyorsunuz. Ödeyin geri parayı hepsi bu koskoca Turkcell neden bu sahtekarlığa ortak oluyor.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ocak 2016

    Müşterimizin Tüketici Çözüm Merkezi' ne ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön