13 Şubat 2013

Turkcell Düz Ovada Bile Çekmiyor!

Çekim gücüyle övünen Turkcell "DÜZ OVA da" malesef kullanılamıyor !!!İnternet SMS ve konuşma olarak toplu aldığım paketin hiç birinden yararlanamıyorum sesimizi duyurabilmek için çatılarda geziyoruz. Bu konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda çözüm beklerken birde ters bir tutumla karşılaştım 3 senedir uğraştığım baz istasyonu için yer bile temin ettiğim Turkcell öneri getirmiyor. Müşteri odaklı olduğunu belirten bu kuruma yakışmayan yaklaşım ve tutumları sayesinde benim gibi 10 seneyi aşkın abonelerini kaybediyor.

İsmet 30 Okunma

Cevaplar

  • İsmet05 Nisan 2013

    Turkcell hala sorunuma çözüm bulamadı.incelemede bulundular ve evet burada çekmiyor ama yapacak bir şey yok diye dönüş yaptılar. ben her ay 149 TL fatura ödüyorum ama hizmet almaya gelince hava alıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön