10 Nisan 2013 #1736260

Turkcell Durmadan TL Gidiyor!

Daha önceki facebook paketlerimden fazla tl gittiği i için müşteri temsilciyle bu konuyu görüştüm bana Face plus paketi yapmamı önerdi. İlk yaptığımda bir sorun yoktu ama bu ayın 29'unda gene Face plus paket yapmıştım ve gene durmadan TL gidiyor bu sorunumu en kısa zamanda dikkate almanızı ve gereğin yapılmasını , bana ulaşmanızı istiyorum teşekkürler .

Esmanur 117 Okunma

Cevaplar

  • Esmanur15 Nisan 2013

    hayır ben facebook dışında tl gidebilecek herhangi bir yere girmiyorum girsem bile zaten bu benim internet paketimden düşmektedir

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2013

    Facebook'ta yer alan ancak Facebook dışı sunuculara bağlanarak çalışan üçüncü parti uygulama ve içerikler için yapılan kullanım, müşterimizin internet paketi varsa paketinden yoksa kendi mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.Facebook paketine dahil olmayan ücretli icerikler (ornek: youtube videolari) ve telefonunuza uygun facebook uygulamaları ile ilgili detaylı bilgi için http://trcll.im/TU5H0 linkine ücretsiz tıklayabilirsiniz. . Facebook ücretlendirme nedenleri aşağıdaki şekilde olabilmektedir. - Kullanılan cihaz smartphone (iPhone, Android vb) ise, arka planda çalışan uygulamalar/güncellemeler internet kullanımı yapabilir . - Nokia cihazlarda bulunan Opera mini tarayıcısı üzerinden yapılan bağlantılar pakete dahil olmayıp ayrıca ücretlendirilir. - Facebook sayfası dışındaki uygulama marketlerinden indirilmiş olan (Nokia OVI gibi) Facebook uygulamalarından bağlanıldığında ücretlendirme olabilmektedir . -Arama motorlarından (Google, Turkcell-im vb) Facebook aratılıp bağlanıldığında Facebook’a tıklayana kadar başka bir sitede veri alışverişi olması nedeniyle ücretlendirme olabilir. - https://facebook.com şeklinde güvenli bağlantı yapıldığında ücretlendirme olabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön