26 Mart 2013

Turkcell Durduk Yere İnternet Paketi Eklediler!

Turkcell Kamu Eko paketinden Turkcell 300 Hepsi içinde paketine geçiş yaptım. Bir ay öncesinde, bir defaya mahsus yüklediğim 100MB internet paketi kendi kendine yenilendi.


Fakat, ben bu yenilenmeye bişey demedim, iptal ettirmedim diye kendi kendine olabilir. Turkcell sitesinde iptal etme yöntemine baktım ve 2222'ye İPTAL YENİ 100 diye mesaj attım. Fakat talebiniz alınmıştır diye mesaj geldi ve bir iki saat sonra da TURBO 100MB diye üfürükten bir internet paketi yüklendi.


Turkcell online ve 532'li müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerindeki yetkili, ben çalışanı olmama rağmen benzer şey başıma geldi ve iptal ettiremedim. Mecbur bir ay ödeyeceksiniz dedi.

Fatih 136 Okunma

Cevaplar

 • Fatih28 Mart 2013

  Turkcell müşteri hizmetleri tarafından tekrar arandım ve talebim sağolsunlar cevaplandı. Gerekli işlemin yapıldığını öğrendim ve memnuniyetimi sundum. Buradan da sizlerle paylaşmak istedim.

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimiz ile 28.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize internet paketi ve faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih27 Mart 2013

  532 tarafından beni aradılar. Müsait olamadığım için açamadım. Lakin zaten kendileriyle telefonda konuşmuştum ve talep etmediğim bir hizmetin parasını ödemek istemiyorum demiştim. Sonraki hesap döneminde ancak iptal edebilirsiniz demişlerdi. Hala aynısını diyeceklerse aramasınlar beni. Bir hizmeti bana kitliyorlar ve bir damlasını dahi kullanmadan parasını ödeyeceğim. Allah aşkına birisi kullanmadığım hizmetin parasını ödemenin mantığını anlatsın ya. Acaba Turkcell, çalışanlarının bir aylık maaşını çalışmaya başlamadan verebiliyorlar mı? Hizmet yok bişey yok borcunu ödüyoruz.

 • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön