30 Mayıs 2016

Turkcell Dört Dörtlük Kampanya!

20 Mayıs 2016 tarihinde Dört dörtlük kampanyaya geçmek istedim. Hattımda telefon kontratı olduğu için önce onun iptal edilip sonra tekrar taksitlendirme yapılacağını söylediler. 3 gün sonra dönüş yapıldı. Geri dönüşü yapan kişi cihaz iptal edip parayı direk ödemeniz gereklidir dedi. Tekrar müşteri hizmetlerinizi aradım. Bugün itibarı ile gün geçti. Hala aramadılar.


Ben arasam olmuyor illa sizin aramanız gerekiyor. Bu kadar eziyet çektirmeye ne hakkınız var ki. Benim zararımı karşılayacak mısınız! Biz bir gün fatura geç ödense hemen faiz koymasını biliyorsunuz. Ben arıyorum yok yoğunluk vardır sizi mutlaka arayacaklar diyor. 8 gün oldu. Sonuç yok. Altından kalkamayacağınız bir kampanya neden yapıyorsunuz. Madem yaptınız altından kalkın. 15 dk, 20 dk müşteri temsilcisi ile konuştum illa siz arayacakmışsınız. Arayın bi zahmet.

Emre 64 Okunma

Cevaplar

 • Emre'nin Teşekkür Mesajı06 Haziran 2016

  Buradan yazınca 10 gün sonra da olsa durumu düzelttiler teşekkürler. Bir daha ki sefere burayı daha önceden ziyaret edeceğim.

 • Turkcell Temsilcisi31 Mayıs 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emre30 Mayıs 2016

  Maalesef müşteri hizmetleriniz ilgilenmiyorlar. 10 gündür sizin arayıp işlem yapmanızı bekliyorum. Benim aramam fayda vermiyor. En kısa süre diyorsunuz 10 gün oldu. Ne dönüş yaptınız ne de işlem. Bu kadar uzun sürer mi işlemler!

 • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön