25 Ocak 2014 #2256396

Turkcell Dönüş Yapmıyor

Turkcell 96 saat içinde döneceğini söyledi ve 3 haftadır arıyorum. Biz size döneceğiz bir laf ezberlemişler o kadar benim şikayetimi çözemezsiniz diye kaymakamlığa Tüketici Haklarına şikayetimi bıraktım bana dönüş olmasını istiyorum başınızdan atmaya çalışıyorsunuz. 96 saat 3 hafta olur mu? Fatura gelecek siz mi? ödeyeceksiniz konuşmadığım faturayı ödemekte istemiyorum. Bana net cevaplarla dönün biz size döneriz deyip kestirip atmayın sıkıldım artık.

Emre 276 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 25.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre25 Ocak 2014

    zaten 3 hatadır sorunu çözüp dönüceksiniz sözde ama işi yapmaya gelince nedense biz size dönücez madem dönüceksiniz faturada adresime gelmesin 09.01.2014 tarihinden beri dönüceksiniz ben 1 kuruş para ödemem vermediğiniz hizmet için bide size para mı? ödicem

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön