17 Ekim 2016 #6707545

Turkcell Dolandırıcıların Kullanmış Olduğu Hattı Sattılar Ve Değiştirmiyorlar

Yaklaşık 2 ay önce almış olduğum hattı bir dünya alacaklının araması, tehdit etmesi ve sürekli hattıma mahkeme celpleri gönderilmesi üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda; hattı değiştiremeyeceklerini ve değişmek için de yaklaşık 80,00 TL bir bedel talep ettiklerini belirttiler. Tüm ısrarlarımıza rağmen sanki biz kabahatli ve bilerek bu hattı almış gibi muamele görmekteyiz. Yasal hakkımızı arayacağımızı belirttiğimizde ise aldığımız cevap kibarca, istediğinizi yapabilirsiniz elinizden geleni ardına koymayın şeklinde oldu. Hiçbir şekilde müşteri hizmeti vermeyen Turkcell ile ilgili gerekli yasal işlemleri başlatarak maddi ve manevi tazminat davası açacağım. Böyle bir hizmet yok. Yazıklar olsun.

Meryem 92 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizi 20.10.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön