15 Nisan 2013 #1744100

Turkcell Doğru Beyanda Bulunmadı!

Uzun zamandır kullandığım servis olan 8035 bugün yine kontör yüklemek istedim. Yetkiliye 25 TL nar kampanyasından yararlanmak istediğimi belirttim, bana daha avantajlı bir paket olduğunu 33 TL den yararlanacağımız 90 gün faydalanabileceğimi belirtti.


Fakat toplamda 100 TL ödeneceğini belirtmeyen yetkili yeterli bilgilendirme yapmayarak zarara uğramama sebebiyet vermiştir.10 Dakika sonra geri arayıp işlemi iptal etmek istediğimde ise 1 kısa mesaj kullandığım için iptal edemeyeceklerini bahsettiler.Bu hata düzeltilmediği taktirde 8035 ve Türkcell aboneliğim iptal edilip gerekli yasal işlem başlatılacaktır.

Mustafa 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön