16 Haziran 2016

Turkcell Dinamik İade!

Hattım üzerinde BTK tarafından 168 TL'lik alacağım gözüküyor bunu almak için Turkcell internet sitesinde dinamik iade bölümüne girmem gerekiyormuş, ama 2 gündür uğraşıyorum nedense sürekli ekrana bir teknik arıza oldu cevabıyla karşılaşıyorum.


İade talebinde bulunamıyorum. İlgililere duyurulur almaya gelince bütün ekranlar açık fazla almış olunanı kanunen vermeye gelince teknik arıza yakışmıyor Turkcell.

Kadir 86 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 17.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön