06 Mayıs 2013 #1779788

Turkcell Devir İşleminden Sonra Hat Taşıyamama Sorunu!

Bayi ve MH'lerinden aldığım bilgi ile adıma devir aldığım numarayı 90 gün sonra taşımak istedim.Turkcell reddetti. MH ve bayiler yine kesinlikle bir sorun yok dediler defalarca. Hatta 90 gün beklenmediği için diye cevap yazıldı sonra sonra eski abonenin itiraz hakkı nedeniyle 1.10.2014 tarihine kadar taşıyamayacağım bildirildi.


Bilseydim devir almazdım, güya sormuştum. Ayrıca senelerdir hattı ben kullanıyorum. Eski abone ise yakınım, kendisini yormamak için götürmemiştim. Kendisinin dilekçe kimlik şahsi başvuru yapabileceğini belirttim ama kimse oralı olmadı. Bu sorundan sonra nazım geçen yakınlarıma Turkcell'den taşınmalarını telkin ediyorum, bugün 3.sü gitti, biraz olsun içim rahatladı.

Sevgi 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 08.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Devir işlemleri ve sonrasındaki süreçler hakkında detaylar paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön