03 Eylül 2013

Turkcell Devir İşlemi İçin 40 TL Para Aldı!

BTK'nın yayımladığı 26.09.2012 tarih 2012/DK-14/453 kararda devir işleminin 1 Ekim 2013 tarihine kadar ücretsiz olacağı açıkça belirtmesine istinaden bugün gittiğim Turkcell iletişim merkezinde tarafımdan devir işlemi için 40 TL talep ettiler.


Ücretsiz yapmaları gerektiğini söylediğimde ise o kampanya biteli 1 ay oldu dendi ve mecburen ödemek zorunda kaldım. Turkcell 20 yıla yakın zamanlık müşterini resmen mağdur ediyorsun? Gerekli düzeltmenin tarafıma yapılmasını talep ediyorum.

Çiğdem 49 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem13 Eylül 2013

    e mail adresime hiç bir şekilde tarafınızdan dönüş yapılmadı. Lütfen işlemimin sonucunu telefonuma yada e mail adresime yazılı olarak bilgilendirme yapar mısınız.

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizi 13.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön