03 Eylül 2013

Turkcell Deneme İnternet Paketini Vermedi!

Deneme amaçlı aylık 3 TL bedelli interneti Turkcell daha önce internet aldığım gerekçesiyle reddetti. Ancak ben o internet aboneliğini Haziran ayında yanlışlıkla tanımlamış ve hiç kullanmadığım için de bedelini iade almıştım.

Buna rağmen yılların Turkcell abonesi olduğum halde bana 3 TL'lik deneme internetini çok gördüler. Yani diyorlar ki sen artık fazla oldun git başka operatöre sonra tekrar gel o zaman kıymetlisin. Ne vefasız bir kurummuşsun Turkcell! Tez zamanda iki hattımı da taşıyorum başka operatöre.

Okan 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 13.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, güncel internet paketlerimiz ve kampanyalarımız hakkında genel bilgiler verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön