01 Kasım 2016 #6835110

Turkcell 'de Fatura Hatası

17.09.2016 tarihinde yeni aldığım hattın bayilik tarafından yapılan hata yüzünden 72 liralık faturam olduğu söylenerek hattım aramalara kapatıldı. Müşteri temsilciside geri dönüş 96 saate olur dedi. Bana söylenenle yapılan arasındaki farktan dolayı fatura tutarım yanlış. Telefonum kapanıyor ve iş icabı lazım olan görüşmelerimi yapamıyorum.


15 günlük faturam 72 lira oluyor. Bu nasıl bir iş, nasıl bir şirket? Turkcell'in bu halini hiç bilmezdim. Yıllardır Turkcell kullanıyorum böyle bir şey görmedim. Çocuk kandırır gibi davranılıyor. Ya bana söylenen uygulanır, ya da ödemem, kullanmam, başka kuruma geçerim. Bir aydır faturan var deniyor. Bayiye gidiyorum yok diyor. Bu ne saçma iştir, Turkcell'in yaptığı yeter.

Seda 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizin BTK' ya yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön