27 Mart 2013 #1710452

Turkcell de Adıma Hat Açılmış!

20.03.2013
tarihinde internetten adıma kullanılan hat numaralarımı sorguladığımda 4 adet
hattın olduğunu bunlardan bir tanesinin benim tarafımdan kullanmadığımı tespit
ettim. Hattımdan 532 müşteri hizmetlerini arayarak 0536 85389** olduğunu ve 2008 yılında açıldığını bayii bilgisi veremediklerini söylemeleri yazılı dilekçe yollayarak şikayetimi bildirdim. 27.03.2013 532 turkcell müşteri hizmetleri beni arayarak hat ile ilgili usulsüz yapılan bir işlem olmadığını, sözleşme ve kimlik bilgilerinin tutarlı olduğunu ifade etmesine karşılık olarak; bu hattı ben açtırmış isem sözleşme ve imzalı olan belgeleri ban mail olarak gönderilmesini rica ettim. böyle bir uygulamaları yok muş.

Ümitcan 44 Okunma

Cevaplar

  • Ümitcan29 Mart 2013

    Evet görüşüldü. hep kalıplaşmış cümlelerden başka bir şey yok. Ben tarafınıza şikayetimi yazılı olarak ilettim. buna yetkim yok, şuna yetkim yok, talep açamıyorum, savcılığa başvurmanız gerekiyor. telefon hattı satın alırken savcılıktan evrak istemiyorsunuz??? Sizden de istediğim telefon da verdiğiniz bilgileri şifayen değil yazılı olarak yapılmasını istiyorum. Diyorsunuz ki bu hattın açılımında sözleşmede ve kimlik fotokopisindeki imzaların tuttuğunu belirtiyorsunuz. Madem size göre bu hattı ben açmışım, bunu istemek de en doğal hakkım ise, bana imzaladığım sözleşme sayfasını ve kimlik fotokopisini mail olarak göndermeniz çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Tabi ki hep diyoruz ya müşteri memnuniyeti adına bunu yapmanıza bir engel yoktur...

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 27.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bilgisi dışında açıldığını ilettiği hat hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön