11 Nisan 2016

Turkcell Data Yükleme Adı Altında Kredi Kartımdan Para Çekildi

Kredi kartımda dönem içi hareketlerde Turkcell data yükleme adı altında 30+30 TL olmak üzere iki kez para çekildiği görülüyor. Ancak ben böyle bir hizmet almadım. Hatta hattım bile Turkcell değil. Bu durumun bir çok insanın da başına geldiğini gördüm. Hukuki yollara başvuranlar da sonuç alamamış. Ben de yine de hukuki yollara başvuracağım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Burçin 130 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön