19 Temmuz 2013

Turkcell Data Ücretine Çözüm Bulamadılar!

Turkcell 6568kb data kullanımı için 15 TL faturama yansıttı. Böyle bir şey yok. Hiç bir çözüm yolu bulamadılar ve ben senelerdir Turkcell faturalı hat kullanıcısıyım ama hiç bir çözüm üretmiyorlar. Bundan dolayı Turkcell hattımı kapatmayı düşünüyorum.

Enes 59 Okunma

Cevaplar

  • Enes28 Aralık 2017

    Sizden kurtulduğuma şükür ediyorum... .

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Müşterimizi 22.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön