17 Eylül 2013 #2015937

Turkcell Data Hattımı Kesti!

Benim adıma kayıtlı olan Turkcell data hattına ait borcu ödemediğimden dolayı kullanmakta olduğum hattımın DATA/GPRS'si kapatıldı. Fatura Tahsilat Servisi ile yaptığım konuşma sonrasında borcu taksitlendirip ilk ödememi kredi kartından yaptım.


Her ayın belirlendiği tarihlerinde geri kalan borcu ödeyeceğimi beyan ettim. Fakat DATA/GPRS açılmadı. Telefondan mail ve internet kullanımı fazlasıyla yapıldığından dolayı sıkıntıya düştüm. Konu ile ilgili görüştüğüm birimler biz buna bakmıyoruz dediler. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

A 93 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön