18 Şubat 2014

Turkcell Data Hattımı İptal Etmiyor!

Turkcell data hattımı iptal etmiyor. Gerekli bütün dilekçeleri vermeme rağmen iptal işlemini gerçekleştirmiyor. Bunun üzerine hala fatura gönderiyor. Hattı kapattığım için otomatik ödemeyi de iptal edemiyorum. Şubeye gidiyorum çağrı merkezine yönlendiriyor, çağrı merkezini arıyorum şubeye yönlendiriyor. Bu sorunu yaşayan kişileri duyunca inanmamıştım fakat gerçek. Turkcell hat almak çok kolay iptal etmek imkansız!

Emrah 175 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 18.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Abonelik İptali hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön