04 Haziran 2016

Turkcell Data Hattım Kapalı Olmasına Rağmen Fatura Gelmesi!

5370310*** data hattımın kapatılması talebi için şubenize uğradım benimle ilgilenmek üzere olan arkadaşa data hattımın önce borcu olup olmadığı sordum sistemde hiçbir borcumun bulunmadığı söylendi bunun üzerine data hattımın kapatılması talebinde bulundum işlemleri yapmadan önce bilgilerimin kontrollerini yaptı ve data hattımın sinyalini engellediği ve hattın kapatma işleminin gerçekleştiğini bildirdi, tekrar sordum herhangi sorunla karşılaşmak istemediğimi belirttim arkadaş hattın kapatıldığı söyledi kapatılma işlemi gerçekleşmemiş olsaydı eve internet almam söz konusu değildi. Bugün telefonuma gelen borç kapama kayıtlı 5370310*** hattınızın ödenmemiş borcu bulunmaktadır. En kısa sürede ödeme yapmam gerektiği bilgisi geldi kapatılan data hattının nasıl ödemesi gelir üstüne arkadaş sinyalleri engellediğini belirttiği halde bu durumun yetkililer tarafından incelenmesini talep ederim.

Gülçin 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Haziran 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.06.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön