23 Aralık 2015 #4471383

Turkcell Data Hattı Sözleşmesi Yanıltıcılığı!

Yıllardır Turkcell abonesiyim. Bugün karşılaştığım fiyasko nasıl anlatılır bilemiyorum. İpad için kullandığım data sözleşmesi biten hattıma tarafımdan asla onay alınmadan en yüksek fiyattan yansıtma yapılmış.


"Birisi bana data hattına gelen bir mesajın nasıl okunacağını anlatabilir mi" diye sordum, cevap yok. Sadece ödemek zorundasınız deniliyor. Turkcell gibi bir kurumu abonesine danışmadan onay almadan yansıtmasını kınıyor ve şikayet ediyorum.


Her şeyi geçtim sormak istiyorum, madem sözleşmem bitmiş neden aynı paketten devam edilmedi de en pahalı paketten yansıtma yapılıyor. Telafisi olmaz ise başka operatörlerin daha uygun olan paketlerine geçeceğim.

Cigdem 119 Okunma

Cevaplar

  • Cigdem26 Aralık 2015

    Ben müşteri hizmetlerimizden hiçbir sonuç elde edemiyorum. Edebiliyor olsam buraya şikayet yazmazdım.

  • Turkcell Temsilcisi25 Aralık 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön