05 Eylül 2018
Yorum Yap
#10864531

Turkcell Data Hattı İçin Yüksek Faturalama Yaptı!

5372827*** numaralı data hattına sahibim. Hat iPad'e takılı. Her ay 26.90 ödediğim Ağustos ayında 4GB'lık data hattının 112,70 lira faturası gelmiş. Otomatik ödemede olduğu için faturayı ödedikten sonra gördüm. Bu ayın kaydına baktığımda bu ay içinde aynı şekilde 100 liranın üzerinde bir kullanım bedeli gördüm. Kullanım detaylarını açtığımda standart mobil internet kullanımı yazıyor.


Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüğümde 2016 Şubat ayından beri hattı kontratsız kullandığımı söyledi. 2 yıldır kontratsız kullanıyorsam neden hattımı şimdi 4 GB'lık tarifenin dışına çıkarıp standart mobil internet kullanımı diye bir şeye geçirdi? Hem kontratım bittiyse Turkcell bana neden bilgilendirme yapmadı. Bir sürü reklam vb... için aramayı SMS atmayı biliyor benim için çok daha önemli olan kontrat fatura vb... Konularında ne SMS atıyor ne email hiçbir bilgi yok. Öyle olmadığı için de basit bir data hattı için 4-5 kat fazla para ödemiş oluyorum. 26.90 üzeri ödediğim fazla paranın iade edilmesini istiyorum. Son ay yapılan fazla faturalamanın da iptal edilmesini talep ediyorum.

Murat Murat 426 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Yaptığımız tüm kampanyalarda amacımız müşterilerimize avantajlar sunabilmektir. Sizlerin beklentilerinizi göz önünde tutarak sürekli kampanyalarımızda ve tarifelerimizde güncellemeler yapıyoruz. Her kampanyamız belirli kurgular ile sunulmakta ve koşullarını sağlayan müşterilerimiz faydalanabilmek için başvuru yapabilmektedir. Yararlanabileceğiniz kampanyalarımızı http://turkcell.li/TcellHesabim Turkcell Hesabım uygulamasından inceleyebilir veya 0532 757 22 22 numaralı hattımızı ücretsiz arayarak mevcut tarife ve kampanyalarımızla ilgili bilgi alabilir, dilerseniz yeni tarife ve kampanyalarımıza abone olabilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Murat05 Eylül 2018

    Merhaba problemi yaşadığımda canlı hizmeti kullanarak ekibinize ulaştım ama çözüm bulmak adına herhangi bir şey yapmadılar. Bunun yerine 55 liralık kontratlı data hattı önerdiler. Hem 2 ay üst üste 100 liradan fazla faturalama yapılmış hem de 26 lira ödediğim hat için 55 liralık teklif yapılıyor. Ne yaşadığım haksız faturalama için bir çözüm var ne de önümüzdeki dönemi düzeltmek adına.

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları