31 Ağustos 2013 #1987196

Turkcell Dakikamın Bittiği Konusunda Bilgi Vermedi!

1 yıldır kontratlı minik paket kullanıyorum. Bu ay benim kontratım bitmiş ve ek olarak verdikleri 300 dakikayı iptal etmişler. Fatura kesim tarihim 10 Eylül ve ben o tarihe kadar kaç dakikam kalmış diye sürekli kontrol ediyorum ve 300 dakikadan kalanları görüyordum ama bugün iptal edilince 300 dakikadan konuştuklarım faturama güncel konuşma bedeli olarak yansıtılmış.


Arayıp Turkcell'i tekrar kontrat yapalım bir yıl daha, bana 300 dakikamı geri verin, ve güncel fatura bedeli olarak yansıttığınız tutarı 300 dk.dan düşün dedim. Yok o parayı ödeyeceksiniz dediler. Madem öyle ben düne kadar 300 dk.yı görüyordum onu silselerdi bari. Şikayetçiyim.

Serhat 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıllık Abonelik kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Serhat05 Eylül 2013

    hala aramadılar.

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön