05 Ocak 2015

Turkcell Dakikalar Çabuk Tükeniyor!

Yaklaşık 1 senedir Turkcell firmasını kullanıyorum lakin hiç memnun değilim, özellikle dakikalarım kullandığım diğer operatörlere nazaran inanılmaz çabuk bitmesi cidden büyük sıkıntı yaratıyor. Aslında Turkcell bu konuda vukuatı bulunan bir firma lakin bir kaç kez mahkemenin kararı var Turkcell'in aleyhine ister istemez insanın içinde bir şüphe oluşuyor.


Turkcell firmasından detaylı konuşma bilgilerini içeren bir yazı istememe rağmen gerekli geri dönüş firma tarafından şahsıma yapılmadı ve halen süregelen dakikaların çabuk bitmesi sorunu devam etmekte. Lakin şahsıma bu konuyla alakalı bir geri dönüş olmaz ise gerekli hukuki işlemleri başlatmayı düşünüyorum.

Burak 140 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizi 06.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön