07 Eylül 2013 #1999690

Turkcell Daha İlk Günden Geçtiğime Pişman Etti!

Daha önce Avea kullanıcısıyken 07.09.2013 tarihinde numaramı Turkcell'e taşıdım. Bazı ayarlar için E. isimli Turkcell müşteri temsilcisine bağlandım ve hesap kesim tarihimin ne olduğunu sorduğumda ise her ayın 25'i ve son ödeme tarihlerimin de her ayın 5 ve 10'u aralığında olabileceği cevabını aldım.


Müşteri temsilcisine hattımın kamu hattı olduğunu ve memur olduğumdan dolayı maaşımı her ayın 15'inde aldığımı ve bu tarihin değiştirilmesi gerektiğini ve belirtilen tarihlerde benim fatura ödemesi yapmamın bana sıkıntı oluşturacağını söylediğimde sisteme müdahale edemeyeceklerini ve bu tarihin değiştirilmesinin mümkün olmadığını cevabını aldım. Turkcell daha ilk günden geçtiğim pişman etti.

İlhan 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön