21 Eylül 2013 #2023286

Turkcell Daha Fazla Ödeyeceğim Tarife Tavsiye Ediyor!

Bugün telefonuma bir mesaj geldi. Faturanız 185 TL'dir diye. Mümkün değil dedim. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Oradaki müşteri temsilcisi bana 7 eylülde bir mesaj geldiğini bu mesajda konuşma süresi olarak 100 dakikam kaldığından bahsetti. Bende benim tarifem 500+500'lük tarife dedim.(Aylık 500 Turkcell'lilerle , 500 de dışarıdaki GSM operatörleriyle konuşma toplam 34,90 TL ödüyordum her ay.)


Şahıs başka bir tarifeye geçersem 185 TL gelen faturamın %70'i oranında daha uygun bir bedel ödeyebileceğimi söyledi. Yani aylık tarifemi değiştirip, bana aylık sabit 55 TL daha fazla ödeyeceğim, tarife tavsiye ediyorlar. Hatayı araştırmak dururken tarife öneriyorlar.

Ayşe 163 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 30.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, eşini aramamızı istemesi sebebiyle bilgi güvenliğinden dolayı, hat sahibi ya da kullanıcısı dısında hatla ilgili bilgi paylaşılamayacağı aktarılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön